Karrier

Játékmester a Laserparkban

Csatlakozz a Laserpark csapatához a 11. kerületi parkunkban!

Feladatok:

  • A park operatív szintű működésében való segítségnyújtás (játékmenetek indítása, vendégek tájékoztatása, fegyverek karbantartása stb.)
  • Nyitási- és zárási feladatok elvégzése
  • Érdeklődök számára információ nyújtás
  • Műszakvezetővel való együttműködés
  • Kasszakezelés, számlák kiállítása esetenként

Elvárások:

  • Megbízhatóság és pontosság, vendégorientált munkavégzés
  • Min. 3 nap vállalása, hétvégi munkavégzés
  • Egészségügyi kiskönyv- beszerzésében tudunk segíteni
  • 18. életév betöltése

Amit mi kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Ledolgozott órák alapján lépcsős béremelés
  • Dolgozói kedvezmények
  • Előrelépési lehetőség
  • Családias vállalati kultúra

Munkaidő: a park nyitva tartása szerinti beosztásban

Alkalmi és diákmunkavállalók jelentkezését várjuk!

Ha magadra találtál a hirdetésben, akkor várjuk a fényképes önéletrajzod a következő e-mail címen:
stampf.georgina@elevenpark.hu a következő jeligével ,,LASERANIM”.